Načítám…
WPC plot Duofuse – lamelové plotovky

Moderní dřevoplastové WPC ploty pro každého (Hyperbydlení)

hyperbydleni clanek duofuse

Na internetovém portálu Hyperbydlení si můžete přečíst článek o plotech Duofuse.


Když chcete ten nejlepší plot

Takový plot, který se pyšní všemi zmíněnými vlastnostmi dřevoplastu, zní jako sen, který si však dnes už můžete snadno uskutečnit. Obchodní společnost PROSTAVBU s.r.o., přední specialista na prodej materiálů a výrobků pro stavebnictví – především v oblasti plastů, úspěšně dodává na český trh moderní dřevoplastový (WPC) plot Duofuse. Plotovým systémem Duofuse, který rozšiřuje nabídku moderních a kvalitních plotů, vyřešíte oplocení svého pozemku na desítky let, přičemž každý den oceníte jeho praktické výhody i krásu přírodního materiálu.

Celé tajemství systému Duofuse je skryto ve složení dřevoplastu (WPC), ze kterého je vyroben – při výrobě kompozitu se jako polymer používá čisté PVC, které je vyváženě kombinováno v poměru 50:50 se dřevem. Právě čisté PVC je zárukou vynikajících vlastností, zejména nadstandardní odolnosti, pevnosti, bezúdržbovosti a dlouhé životnosti, kterých by při použití jiné suroviny nebylo dosaženo v takové míře. Vyšší podíl dřeva v porovnání s obdobnými modely zase zajišťuje přírodní vzhled – povrch nepůsobí uměle a je příjemný na dotek. Mnohé prozradí také skutečnost, že výrobcem dřevoplastového kompozitu Duofuse je belgická firma Plastivan, takže se celý systém vyrábí v Belgii, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu produkce.

Na rozdíl od podobných systémů jiných výrobců jsou všechny prvky Duofuse včetně plotových sloupků vyrobené z dřevoplastu (WPC). Hotový plot se tak nepotýká s rušivými prvky a nevzhlednou kombinací různých materiálů. Výsledný vzhled je čistý, přirozený a jednolitý.

Celý článek: http://stavba.hyperbydleni.cz/projekty/3335-plot-ktery-povysi-vas-dum-na-reprezentativni-sidlo/